همه چیز را در مور قهوه سبز بدانید

قهوه نوشیدنی است که در سراسر دنیا رایج و محبوبن است. دانه‌ های رُست شده ی قهوه بعد از آسیاب شدن مورد استفاده قرار می گیرد. قهوه با توجه به عطر و طعم مورد نظر، درجه‌بندی‌های متفاوتی دارد. قهوه سبز محصولی است که امروزه در بازار طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. در این مطلب قرار است همه چیز درباره ی قهوه سبز را یاد بگیریم در واقع قهوه سبز همان حالت اولیه ی قهوه معمولی است با این تفاوت که هنوز بوداده نشده. قهوه سبز به نسبت قهوه معمولی از طعمی تلختر و عطری دل انگیز برخوردار است.

همه چیز درباره قهوه سبز

البته مکمل های قهوه ی سبز سهله که جدیدا وارد بازار شده است دارای طعم های بهتری هستند. قهوه سبز در مقابل قهوه معمولی از خاصیت زیادی برخوردار است. مصرف روزانه قهوه سبز در جلوگیری از ابتلا به بیماری های کیسه صفرا، سیروز کبدی و سرطان کبد نقش بسزائی دارد. ضد افسردگی و مبارزه با آلزایمر نیز از دیگر فایده قهوه سبز لاغری است. قهوه ی سبز با توجه به نقشی که در کاهش اشتها و ایجاد سیری که می کند باعث کاهش وزن می شود. علاوه بر آن مصرف این دانه سبز باعث چربی سوزی می شود و رسیدن به تناسب اندام را به دنبال دارد. علاوه بر این ها مصرف قهوه سبز لاغری سهله برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی، اشخاص دیابتی و همچنین اشخاصی که مبتلا به اضافه وزن هستند توسط پزشکان توصیه می شود. کلروژنیک اسید موجود در قهوه سبز مانع تشکیل سنگ صفرا می شود.

دربراه قهوه سبز همه چیز را بدانید
گیاه قهوه یک محصول بومی است که مختص مناطق نیمه‌گرمسیری آفریقا و برخی از جزایر جنوب و جنوب شرق آسیا است. در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور کشت می‌شود. با رسیدن میوهی گیاه قهوه، دانه‌ های سبز قهوه را برداشت می کنند و بعد از پردازش در نهایت آن را خشک می‌کنند. دانه‌های قهوه ی خشک شده را به درجات مختلف تفت می دهند. کلروژنیک اسید نوعی از کافئیک اسید است که در قهوه معمولی و قهوه سبز سهله وجود دارد. میزان کلروژنیک اسید موجود در قهوه سبز بیشتر از قهوه معمولی است.

کلروژنیک در سیستم عصبی اسید به عنوان یک آنتی اکسیدان فعالیت دارد و باعث سرکوب عوامل ایجادکننده التهاب در سیستم عصبی است و در افراد مبتلا به یبوست به عنوان یک ملین کاربرد دارد. به دلیل اثرات آنتی اکسیدانی است که قهوه سبز بسیار محبوب است. در مقابل این خواص ضد بیماری که قهوه سبز دارد تاثیری که در کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام دارد بر محبوبیت آن افزوده است.

اکثر مناطق کشت عمده قهوه ي سبز بر روی کمربند استوایی قرار دارند. کشور برزیل با تولید حدود یک ‌سوم قهوه در جهان رتبه اول را به خود اختصاص داده ‌است. بعد از برزیل کشورهای ویتنام، کلمبیا و اندونزی به ترتیب در رتبه‌های دوم تا چهارم قرار دارند. شاید سوال خیلی این باشد که قهوه ای سبز چه فایده ای دارد؟ قهوه سبز از خواص فراوانی برخوردار است که در طب سنتی و پزشکی مصرف آن را توصیه می کنند. با توجه به مطالعات وسیعی که در رابطه با فایده قهوه سبز انجام شده، نتایج نتایج فراوانی حاصل شده است. طبق نتایج بدست آمده از مطالعات دانشمندان فایده قهوه سبز برای سلامتی و تناسب اندام غیر قابل چشم پوشی است.

حتی در زمینه کنترل بسیاری از بیماری ها کارآمد است و مصرف آن توسط پزشکان توصیه می گردد. کلروژنیک اسید موجود در قهوه سهله تاثیر فراوانی بر درمان بسیاری از بیماری ها دارد و به دلیل فایده قهوه سبز به عنوان پیشگیری کننده از ابتلا به بیماری هایی چون بیماری های کبدی، سنگ کیسه صفرا، سیروز کبدی، سرطان کبد، دیابت، مقاومت به انسولین، فشار خون و… پیشهاد می شود. قهوه سبز به دلیل برخورداری از کلروژنیک اسید بالا و کافئین کم از اثرات ضدفشار خون برخوردار است.

 

خرید قهوه سبز لاغری , خرید اینترنتی قهوه سبز , قهوه ي سبز , قهوه ای سبز , سفارش قهوه سبز , قهوه سبز خرید , قهوه سبز رژیمی